Çağrı Merkezi: 0 850 668 00 66

Hakkımızda

Hakkımızda;

Kanvas Tablo imalatçısı olarak uzun süredir hizmet vermekteyiz. Firmamız 2007 yılında kurulmuştur.

       Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla son kullanıcıya ulaştırmak ilk hedefimiz olmuştur. Firmamız kaliteden hiçbir şekilde taviz vermemektedir. Kullandığımız kanvas kumaşı piyasadaki en kaliteli sanatsal kanvas kumaşıdır, aynı şekilde orjinal mürekkep kullandığımız için görseller ekranda gördüğünüz renklerle aynı şekilde basılmaktadır, kasnaklarımız her ebatta 2x4 cm. 1. sınıf fırınlanmış çam ağacı olup, zaman içinde hiçbir şekilde dönme, eğrilme gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

       Yazıcımız Canon Pro4000s modeli olup, 1 mt.'ye 18 mt. basma kabiliyetine sahiptir. Kullanılan mürekkep Pigment Lucia Pro olup gerçek renkleri birebir vermektedir. Gölgelendirme, kabartma ve yağlı boya olan görselleri aynı şekilde basmaktadır. Yani tabloya dokunana kadar sanki yağlı boya ya da kabartma varmış gibi göreceksiniz, bu konuda oldukça başarılı bir cihaza sahibiz.

       Canon markasının tek işi fotoğraf ve baskı olduğu için, en güzel baskıyı garanti edebiliriz. Kullandığımız cihaz ve mürekkebin bir diğer özelliği ise iç ortamda 100 yıl solmama garantisi vermektedir. Yani ömür boyu solmama garantisi veriyoruz.

       Dikkat edilmesi gereken kullanılan pigment mürekkeplerimiz su bazlıdır ve insan sağlığına hiç bir şekilde zararı yoktur. Tabloları kuru ve ya nemli bezle temizliği yapmak gerekir.

 

       2022 yılı itibari ile %100 pamuklu penye T-shirt ve Bebek zıbınları üretip baskılarını yapmaya başladık. Kullandığımız baskı cihazı, mürekkep doğa dostu olup sağlığa zararlı hiç bir madde içermeyen, t-shirt ve zıbınlarımızda kullandığımız penye gibi %100 organiktir.